Fenerbahçe maçı öncesi şok açıklama

Fenerbahçe maçı öncesi şok açıklama
Fenerbahçe maçı öncesi şok açıklama
Kardemir Karabükspor'un yıldızı Lomana LuaLua, Fenerbahçe maçı öncesinde şok bir açıklama yaptı.

Lomana LuaLua, yönetim kurulu üyesi Ahmet Gölbek'in "LuaLua takimdan ayrılmak istiyor açıklamasına cevap verdi. Takımdan ayrılmak istemediğini vurgulayan 32 yaşındaki yıldız futbolcu, yönetimin kendisini göndermek istediğini belirtti.

Baroni'den Selçuk İnan'a cevap


Sporx.com'un haberine göre; LuaLua'nın açıklaması şöyle:
"1.5 yıla yakın zamandır formasını şerefle taşıdığım Kardemir Karabükspor'dan ayrılmak istediğim doğru değildir. Geçen sene Türkiye 'deki büyük takımlardan biri başta olmak üzere bu yaz da aldığım bir çok teklife rağmen hayatımda her zaman çok ayrı yeri olacak Karabükspor'da ve Karabük'te çok mutlu olduğum için burada kaldım. Son 3 haftada yaşadığım şanssız sakatlık süresince takımıma ve takım arkadaşlarıma yardım edebilmek için bir an önce iyileşmeye çalıştığım süreçte, sebebini hala anlayamadığım bir şekilde gönderilmek istendiğimi anladığım süreci yaşadım. Bununla ilgili detayları, çok önemli Fenerbahçe maçı öncesi takımıma zarar vermemek adına paylaşmamayı uygun görüyorum.

Sorumlu kişilerin doğru olmayan beyanlarla, takımdan ayrılmayı benim istediğim yönündeki açıklamaları sonrası bu açıklamaları yapmak zorunda kaldım. Lütfen şu bilinsin ki; kalbimdeki Mavi Ateş; tüm ömrüm boyunca yanıyor olacak . Büyük Karabükspor taraftarlarının bana olan sevgisini ve ilgisini ömür boyu unutmayacağım. Öncelikle onlara, sonrasında onlardan ayrılmak zorunda olacağım için çok üzüldüğüm tüm takım arkadaşlarım ve de kulüpteki çalışanlara her şey için çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçında, sonrasında ise tüm sezon boyunca Karabükspor'umuza başarılar diliyorum, kalbim her zaman onların yanında olacak."

Fenerbahçe'den 'yabancı' hamlesi