Fenerbahçe moral peşinde

Tarihinin en sıkıntılı sezonlarından birini yaşayan Fenerbahçe, ligde kalma umutlarını büyük ölçüde yitiren Kocaelispor'u ağırlayacak.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Tarihinin en sıkıntılı sezonlarından birini yaşayan Fenerbahçe, ligde kalma umutlarını büyük ölçüde yitiren Kocaelispor'u ağırlayacak. Ligde 9 haftadır kazanamayarak bir rekora imza atan Sarı-Lacivertliler, bu mücadeleden üç puan alarak moral bulmak istiyor. Ancak yaklaşık dört aydır paralarını alamayan futbolcular karşılaşma öncesi yönetime tepki gösterdi. Rebrov parasını alamadığı gerekçesiyle kulübü FIFA'ya şikayet etmeye hazırlanıyor. Takımda sakatlıkları süren Rüştü, Ceyhun, Hakan, Johnson, Ali, Mirkoviç ve Mustafa oynamayacak. Teknik heyet futbolculara moral vermek için Küçükyalı'daki bir restoranda biraraya geldi ve ardından sinemaya gittiler. Takımın başında 6. maçına çıkacak koordinatör Tamer Güney'in, oynanan 5 maçta henüz galibiyeti bulunmuyor.
Kocaelispor'un hocası Yaşar Kıyar, "Rakibimiz önünde onurumuzla mücadele edeceğiz" derken, Körfez'de sakatlıkları süren Orhan ve Altan dışında eksik yok.