Fenerbahçe otobüsüne saldırıda şüpheliler serbest bırakıldı

Fenerbahçe otobüsüne saldırıda şüpheliler serbest bırakıldı
Fenerbahçe otobüsüne saldırıda şüpheliler serbest bırakıldı
Fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

RADİKAL -  Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse düzenlenen silahlı saldırı olayı sonrasında gözaltına alınan Nihat S. ve Emre A., iki gün süren sorgularının ardından çıkarıldıkları adliyede, adli kontrol koşuluyla serbest bırakıldı.

Sürmene Belediye Başkan Rahmi Üstün'ün, adliye binası önünde bekleyenlere Nihat S. ve Emre A. için serbest bırakıldığı kararı verildiğini söylemesiyle sevinç çığlıkları yükseldi. Kalabalık, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz için "istifa" sloganları attı.

İşlemlerin tamamlanmasından sonra adliye binasından çıkan Nihat S. ve Emre A., dışarıda kendilerini bekleyen yakınları tarafından omuzlara alındı. Sürmene Adliyesi önünde sevinç çığlıkları atanlar, Nihat S. ve Emre A.'ya sarılıp 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.

Ömür AVCI / TRABZON (DHA)

 


  http://www.radikal.com.tr/133167913316792

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hacıosmanoğlu sayesinde.... - citizen

  Hacıosmanoğlu boşuna mı işin takipçisi oldu emniyete kadar gidip... kim bilir ne telefon trafiği işletmiştir...Tabi serbest bırakılacaklar...Esasında Ligler tatil edileceğine Hacıosmanoğlu ., lig sonuna kadar zorunlu tatile gönderilse Maldiv adalarına filan inanın her şey yoluna girer... İsterse döndükten sonra gene tepinmeye başlasın kupamı isterim diye ...

  ülke büyük felaketten döndü - user1059152

  planlayanlara lanet olsun