Fenerbahçe patladı: Gereğini yapın!

Fenerbahçe patladı: Gereğini yapın!
Fenerbahçe patladı: Gereğini yapın!
Sarı-lacivertli kulüp, Cristian Baroni'ye çıkan kırmızı kartın damgasını vurduğu Elazığspor maçı sonrası çok sert bir açıklama yayımladı.

 

Fenerbahçe Yönetimi; futbol takımının son haftalarda sergilediği kötü futbola vurgu yaparken, hakem kararlarına tepki gösterdi ve sorumlulara 'Gereğini yapın' dedi.

Aziz Yıldırım: Tapelerin çoğu silinmiş

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Öncelikle belirtmek isteriz ki, son haftalarda çeşitli nedenlerden dolayı Büyük Fenerbahçe taraftarını ve futbol kamuoyunu tatmin edecek nitelikte bir futbol sergileyemediğimiz yolundaki görüşlere katılmakla birlikte, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak haftalardır futbolcularımızın emeklerine ve daha da önemlisi adil mücadele ve adil yarışma hakkımıza yönelik verilen stratejik kararların da farkındayız.

TFF Yönetim Kurulu başta olmak üzere, ilgili tüm yönetsel kurum ve kişilerden hiçbir talebimiz olmamakla birlikte artık 'tesadüf' ve 'formsuzluk' ile açıklanamayacak nitelik ve vahametteki bu kararları alan yetkili ve sorumluların derhal gereğini yapmasını, aksi taktirde Fenerbahçe camiasının bir başka 'Operasyon'u daha kaldıracak sabıra ve sükunete sahip olmadığını tüm kamuoyu ile paylaşırız…"

'Aziz Yıldırım hapse girmeyecek'