Fenerbahçe rehavete kapılmayacak

Şampiyonlar Ligi'nde PSV'yi 2-0 mağlup ederek gruptan çıkma yolunda büyük avantaj elde eden Fenerbahçe, yarınki Kayserispor maçından da galibiyetle ayrılmayı hedefliyor.

İSTANBUL - Şampiyonlar Ligi'nde PSV'yi 2-0 mağlup ederek gruptan çıkma yolunda büyük avantaj elde eden Fenerbahçe, yarınki Kayserispor maçından da galibiyetle ayrılmayı hedefliyor. Futbolculardan Edu Dracena, rakipleri karşısında alacakları bir beraberlik veya yenilginin, tüm oyuncuların rehavete kapıldığı yönünde algılanacağını, bu durumu yaratmamak için kazanmaları gerektiğini ifade etti.
Brezilyalı futbolcu, "Gerek kadro yapısı gerekse kadronun zenginliği açısından Kayserispor'u yenecek güçteyiz. Futbol her ne kadar hatalar oyunu olsa bile aslında bir güven oyunudur. Defans, ofansa güvenerek oyun oynar. Son maçlarda Gökhan, Kazım ve Yasin'in takımda gösterdiği performans ortada. Kayserispor ile yakaladığımız bu çıkışımızı sürdürmek istiyoruz" diye konuştu. Teknik direktör Zico da son haftalarda alınan başarılı sonuçların rehavet yaratmaması konusunda futbolcularına uyarılarda bulundu. (Spor Servisi)