Fenerbahçe sahaya iniyor

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına 16 futbolcuyla Samandıra Tesisleri'nde start verecek. Teknik direktör Christoph Daum genç oyunculardan Semih, Erman, Bilal, Fahri ve Can'ı da A takım kadrosuna aldı.

İSTANBUL - Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına 16 futbolcuyla Samandıra Tesisleri'nde start verecek. Teknik direktör Christoph Daum genç oyunculardan Semih, Erman, Bilal, Fahri ve Can'ı da A takım kadrosuna aldı. Milli Takım kampından dönen Tuncay Şanlı ve Fatih Akyel'e 13 Temmuz'a kadar izin verildi. Öte yandan yeni transferler henüz netlik kazanmazken, Daum'un ısrarla istediği Van Hooijdonk, Alex, Fabiano ve Oliviera'yla temaslar sürüyor.
Başkan Aziz Yıldırım'ın yarın yapacağı toplantıda transferleri kamuoyuna duyurması bekleniyor. Beşiktaş'la yollarını ayıran Ali Eren'in transferi içinse Alman teknik adamdan yanıt bekleniyor. Kadro dışı bırakılan Yusuf'un durumu da bugün netlik kazanırken Yunanistan'ın Aris takımıyla anlaşan Besçasnıh da tesislere gelecek. Alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle FIFA'ya başvuran Johnson'ın durumu belirsizliğini koruyor. Yönetim, Milli Takım kampında bulunduğunu söyleyerek izin isteyen Johnson'la ilgili son kararını daha sonra verecek. (Spor Servisi)