Fenerbahçe saldırıları Avrupa'nın da gündeminde!

Fenerbahçe saldırıları Avrupa'nın da gündeminde!
Fenerbahçe saldırıları Avrupa'nın da gündeminde!
Fenerbahçe Futbol Takımı'nı taşıyan otobüse Rize deplasmanı dönüşü yapılan silahlı saldırının ardından sarı-lacivertli takımın formasını giyen iki oyuncuya da silahlı saldırıda bulunuldu. Üst üste yaşanan olay üzerine yabancı haber ajansları, Fenerbahçe oyuncularından görüş almak için adeta yarışıyor.

RADİKAL - Sarı-lacivertli futbolcular Mehmet Topal ve Uygar Mert Zeybek'in içinde olduğu araca Sancaktepe gişelerde yapılan silahlı saldırıyı duyan diğer futbolcular büyük şok yaşadı.

FB TV muhabiri Fatih Demirkol'un verdiği bilgiye göre; saldırı haberini alan futbolculara ulaşmaya çalışan yakınları panik oldu.

Yabancı haber ajansları da sarı-lacivertli oyuncularla iletişime geçmeye çalıştı. Avrupa basınının Fenerbahçelilerden görüş almak istemesi sonucu telefon trafiği yaşandı.

Mehmet Topal'a silahlı saldırı!

"VAN PERSIE'NİN TAKIM ARKADAŞINA SİLAHLI SALDIRI"

Hollanda basınından De Telegraaf, "Van Persie'nin takım arkadaşına silahlı saldırı" başlığını kullanırken, geçtiğimiz sezon Trabzon Havalimanı yolundaki saldırı hatırlatıldı.

Fransız L'Equipe ise, "Mehmet Topal'a silahlı saldırı" başlığını attı ve kurşunların direkt olarak aracın ön camına isabet ettiğini vurguladı.

Galatasaray ve Beşiktaş'tan kınama!