'Fenerbahçe şampiyon oldu bile'

'Fenerbahçe şampiyon oldu bile'
'Fenerbahçe şampiyon oldu bile'
Ezeli rakipler Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşikaş arasında haftalardır devam eden şampiyonluk yarışına ilişkin büyük bir iddia ortaya atıldı.

RADİKAL - Beyaz TV'de yorumculuk yapan Ahmet Çakar, 1-1'lik Eskişehirspor beraberliği sonrası liderliği Galatasaray 'a kaptıran Fenerbahçe ile ilgili çok çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Fenerbahçe attığı şutlarda çerçeveyi bulamadı

Siyah-beyazlı takımın şampiyon olamaması halinde bile teknik direktör Slaven Bilic'in başarısız olmayacağını savunan Çakar, " Beşiktaş üçüncü bile olsa, Slaven Bilic için 'gitsin' diyemem. Göçebe ve türlü zorlularla mücadele ediyor. Bir dağda, bir bayırda oynuyor" ifadelerini kullandı.

Süper Lig'de bitime 6 hafta kala ikinci sıraya inen Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını savunan eski hakem, elindeki kağıdı göstererek, "15 Mart günü şampiyonu yazmışız, koymuşuz buraya. Fenerbahçe şampiyon oldu bile" dedi.

Volkan Demirel çılgına döndü


  http://www.radikal.com.tr/134463713446371

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SAMPIYON - Equalizer001

  RADIKAL: Eski hakem, Cakir elindeki kağıdı göstererek; "15 Mart günü şampiyonu yazmışız, koymuşuz buraya. Fenerbahçe şampiyon oldu bile" Cakir dogru soylemis ama Fenerin ne samapiyonu olduguna aciklik getirmemis. Bence; Fenerbahce bunyesinden barindirdigi Volkan ve Emre gibi en cok nefret edilen oyunculari ve her firsatta diger kulup baskanlarina eksili kofte olan baskani Aziz Yildirim ile Turkiyede en cok nefret edilen takim sampiyonu oldu. Boyle sampiyonluk dusman basina!