Fenerbahçe: Son 90 dakika

Fenerbahçe: Son 90 dakika
Fenerbahçe: Son 90 dakika
Sarı-lacivertli kulüp, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Cuma günü oynanacak Karabükspor maçı öncesi taraftarlarına duyuruda bulundu.

Fenerbahçe 'nin resmi internet sitesinde, "Tarihimize kazıyacağımız sezonun 'son 90 dakikası' için" başlıklı açıklama şöyle:
"Fenerbahçemiz, tarih boyunca hiçbir spor kulübünün karşılaşmadığı zorlu bir sürecin sonunda, birbirine kenetlenerek elde ettiği 19. Şampiyonluğu ile dimdik ayakta…

Yeniden yargılama kararı çıkmadan infaz yapılmayacak


Bu tarihi zaferi, 11 Mayıs 2014 Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu'nda; Fenerbahçe'nin en büyük gücü taraftarımızla kutlayacağız.

Şampiyonluk kutlamalarında, stadımıza giriş için 2013-14 sezonu Kombine kartları ve Takımımızın stadımızda oynayacağı son maç olan Karabükspor maçının biletleri geçeri olacak. O güne özel herhangi bir bilet satışı yapılmayacak, kombine kartı ve Karabükspor maçına ait bileti olmayan taraftarlarımız, stadımıza giriş yapamayacaktır.

11 Mayıs 2014 Pazar günü, stadımızın kapıları, 'Sezonun SON 90 Dakikası' için açılacak, 'SON 90 dakika', Büyük Fenerbahçe Ailesi'ne armağan olacak!

11 MAYIS 2014 PAZAR GÜNÜ: *Şampiyonluk Kutlamalarında stadımızda olmak isteyen taraftarlarımızın, Karabükspor maçı biletlerini beraberlerinde getirmeleri gerekmektedir.

*Stadımıza girişler saat 18.30 itibariyle başlayacaktır."

Süper Lig'de 33. haftanın programı