'Fenerbahçe takım ruhu...'

'Fenerbahçe takım ruhu...'
'Fenerbahçe takım ruhu...'
Fenerbahçeli futbolcular Moussa Sow, Alper Potuk ve Mert Günok, imza gününde taraftarlar ile bir araya getirdi.

HAKAN TARHAN / İSTANBUL (DHA) - Şükrü Saracoğlu Stadı Maraton Girişi'ndeki Fenercell Mağazası'nın ev sahipliğinde düzenlenen imza törenine katılan oyuncular, Fenercell'in tarifeleri ile konuşarak hem taraftarın hem de sarı-lacivertli kulübün kazanacağına vurgu yaptı. Fenercell hat sahipleri, yıldız futbolcularımızla tanışıp formalarını öncelikli olarak imzalattı.

Fenerbahçe'de Emre sevinci


MERT GÜNOK: KISA SÜREDE 1 MİLYONA ULAŞIR

Etkinlik sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Mert Günok, "Böyle organizasyonlar sayesinde taraftarlarla buluşmak bizim için de çok güzel programlar oluyor. Gelen taraftarlara teşekkür ediyoruz. Fenercell'in 5. yılındayız ve 750 bin abone sayısına ulaşmış olduğunu öğrendik. Taraftarlarımızın bu sayıyı kısa sürede 1 milyona ulaştırmasını temenni ediyorum" dedi.

Takımın diğer kalecisi Volkan Demirel ile ilgili soru üzerine takımdaki arkadaşlığa dikkati çeken Mert Günok, "Fenerbahçe takım ruhunu bilmeyen yoktur. Ben oynamadığım dönemlerde Volkan Ağabey'e, o da bana destek veriyor. Saygı ve sevgi içinde bu böyle devam edecek" diye konuştu.

ALPER POTUK: HEDEF ÜÇ PUAN

Etnikliğe katılan taraftarlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Alper Potuk ise " Pazar günü önemli bir maçımız var 4 haftada aldığımız galibiyetlerle önemli bir yere geldik. Tüm çalışmalarımız Gençlerbirliği maçından da 3 puanla ayrılmak için. Tüm çalışmalarımızı bu yönde" dedi.

F.Bahçeliler ve G.Saraylılar isyanda