Fenerbahçe TV'de Aydınlar yok!

Fenerbahçe TV'de Aydınlar yok!
Fenerbahçe TV'de Aydınlar yok!
Fenerbahçe'de yarın başlayacak kongre öncesinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın ardından Mehmet Ali Aydınlar' da bir basın toplantısı düzenledi. Ancak ilk iki toplantıyı canlı yayınlayan Fenerbahçe TV, Aydınlar'ın toplantısına ilgi göstermedi.

Radikal.com.tr - Fenerbahçe , yarın başlayacak kongre öncesinde hareketli saatler yaşadı. Güne şike sürecinin öne çıkan yöneticilerinden Ali Koç'un basın toplantısı ile başlayan camianın ilgisi daha sonra Aziz Yıldırım'ın basın toplantısına çevrildi. 

Söz Mehmet Ali Aydınlar'da

Koç'un 'tarafsızlığı'nı açıkladığı ve özellikle 3 Temmuz süreci ile ilgili açıklamalar yaptığı toplantının ardından mevcut başkan Aziz Yıldırım diğer aday Mehmet Ali Aydınlar'a yönelik sert açıklamalar yaptı. Her iki basın toplantısını da canlı yayında ekrana getiren Fenerbahçe TV ise, kendisine yönelik iddialara yanıt vermek için kameralar karşısına geçen dönemin Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve kongredeki diğer aday Mehmet Ali Aydınlar'ın basın toplantısını yayınlamadı. Aydınlar daha önceki açıklamalarında Fenerbahçe TV'nin kulübe ait olduğunu, başkan adayları arasında tarafsız olması gerektiğini belirterek kendisine yer verilmemesinden yakınmıştı.

Yıldırım'dan Aydınlar'a; F.Bahçe şike yaptı mı?

Aydınlar'dan Koç'a jet yanıt

Aydınlar'ın listesinde flaş isim