Fenerbahçe TV'de Emre Belözoğlu tartışması!

Fenerbahçe TV'de Emre Belözoğlu tartışması!
Fenerbahçe TV'de Emre Belözoğlu tartışması!
Sarı-lacivertli takımın eski futbolcularından yorumcu Cem Pamiroğlu, FB TV'de Emre Belözoğlu'nun saha içerisinde agresif olduğunu ve bu durumun Fenerbahçe'ye zarar verdiğinin altını çizdi. Sunucu ve bir diğer yorumcu olan Kemalettin Şentürk ise Pamiroğlu'na katılmayarak, "Emre'nin üzerine oynandığını" savundular.

RADİKAL - Fenerbahçe 'nin Eskişehirspor ile oynadığı karşılaşmanın 85. dakikasında direkt kırmızı kart gören Emre Belözoğlu , maçın ardından FB TV'de de eleştirildi.

Sarı-lacivertli takımın eski futbolcularından Cem Pamiroğlu, canlı yayında Emre Belözoğlu'nun saha içerisinde agresif olduğunu ve bu durumun Fenerbahçe'ye zarar verdiğinin altını çizdi.

Cem Pamiroğlu yaptığı açıklamada, "Emre'nin bu agresifliğinin üstesinden gelmesi gerekiyor. Emre saha dışarısında farklı, saha içerisinde farklı. Saha içerisinde nabızlar yükselince böyle farklı davranışlar gösterilebiliyor. Emre üst üste 1 sene içerisinde o kadar çok böyle şeyler içerisinde kaldı ki, ne kadar konuşursa konuşsun kendini haklı duruma getiremez. Saha içerisindeki haliyle saha dışarısındaki hali çok farklı. Kendini ne kadar anlatmaya çalışırsa çalışsın sürekli bu tarz durumların içerisinde kaldı" dedi.

Cem Pamiroğlu'nun bu sözlerinin ardından programın sunucusu Yasir Kaya ve yorumculuk yapan Fenerbahçeli eski futbolcu Kemalettin Şentürk, Pamiroğlu'na tam anlamıyla katılmadıklarını ve her maçta sürekli Emre Belözoğlu'nun tahrik edilmek için uğraşıldığını savundu.