Fenerbahçe Üniversitesi'ne onay

Fenerbahçe Üniversitesi'ne onay
Fenerbahçe Üniversitesi'ne onay
Fenerbahçe Üniversitesi için sarı-lacivertli kulübün YÖK'e yaptığı başvuru işleme alındı.

Fenerbahçe 'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
" Bugün , saat 15:00’te, Kulübümüz Asbaşkanlarından Mithat Yenigün ve Nihat Özbağı, Yönetim Kurulu Üyemiz Turhan Şahin ve Profesör Doktor Ali Rıza Büyükuslu’dan oluşan heyetimiz, Ankara ’da Yükseköğretim Kurulu’na (YÖK), kulübümüzün vizyonu doğrultusunda kurulması planlanan ve uzun süredir altyapı çalışmaları devam eden "Fenerbahçe Üniversitesi" için gereken başvuruyu resmen yapmış; YÖK de başvurumuzu işleme almayı kabul etmiştir.

F.Bahçeli futbolculardan evlenme teklifi

Temel ihtisas ve uzmanlık alanının 'Spor Bilimleri ve Teknolojileri' olması planlanan Fenerbahçe Üniversitesi’nin ayrıca Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulu eğitim birimlerine sahip olması planlanmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü; toplumsal anlamda üstlendiği misyonun bir parçası olarak gördüğü Fenerbahçe Üniversitesi Projesi’ne bir adım daha yaklaştı. Bulunduğu topluma katkı sağlama alışkanlığını yıllardır sürdüren kulübümüz, adım attığı her alanda olduğu gibi eğitim alanında da Fenerbahçe’nin taşıdığı tüm değerleri ülkemiz hizmetine sunuyor olacak.

Fenerbahçe Üniversitesi, başta başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu üyelerimizin girişimleri ve konu ile ilgili profesyonellerin uzun süredir üzerinde çalıştığı çağdaş eğitim sistemi ve yenilikçi yapı ile toplumsal gelişime katkı sağlamayı hedefliyor."

Kiğılı yok, Belgü aday