Fenerbahçe ve Galatasaray kafileleri Kayseri´de

Fenerbahçe ve Galatasaray kafileleri Kayseri´de
Fenerbahçe ve Galatasaray kafileleri Kayseri´de
TFF Süper Kupa maçında yarın saat 20.30'da Kadir Has Stadı'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray kafilesi Kayseri'ye ulaştı.

KAYSERİ – TFF Süper Kupa maçında yarın saat 20.30'da Kadir Has Stadı'nda karşılaşacak olan Fenerbahçe ve Galatasaray kafilesi Kayseri'ye geldi. THY'ye ait özel uçakla önce Fenerbahçe, yaklaşık 50 dakika sonra da Galatasaray Kayseri'ye geldi. Her iki takım taraftarı, Erkilet Havaalanı önünde konfeti ve meşalelerle takımları lehine tezahürat yaptı.

Fenerbahçe'yi taşıyan THY uçağı, 17.00 sıralarında Erkilet Havaalanına iniş yaptı. Fenerbahçeli futbolcular İstanbul 'dan gelen 34 FB 5855 plakalı kulüp otobüsüne yönelirken minik taraftarlar, futbolculara çiçek verdi forma imzalattı. Bu sırada Kuyt'ın otobüsüne binen futbolcular, havaalanında minik taraftarların formasını imzaladı. Taraftar en çok ilgiyi Alves ve Kuyt'a gösterdi. Kuyt'un, kameramanlara Türkçe 'İyi bayramlar' demesi dikkat çekti. Havaalanı önünde toplanan yaklaşık 30 Fenerbahçe taraftarı ise takım otobüsü geçerken konfeti ve meşaleler eşliğinde takımları lehine tezahürat yaptı. Fenerbahçe kafilesi daha sonra Ommer otele geçti.

Galatasaray kafilesi de yaklaşık 50 dakika sonra yine THY'ye ait özel uçakla Erkilet havaalanına geldi. Erkilet Havalimanı'na gelen kafileyi, küçük taraftarlar karşıladı. Havalimanı'na alınmayan sarı-kırmızılı taraftarlar, kafileyi taşıyan otobüsü havalimanı çıkışında meşale ve konfetilerle karşılayıp, uzun süre tezahüratta bulundu. Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcular daha sonra Novotel'e geçti. Polis her iki takımın havaalanına gelişi ve kalacakları otele ulaşmaları sırasında geniş güvenlik önlemleri aldı.


DEMET ÖZTÜRK / DHA