Fenerbahçe yöneticilerinden saldırıya tepki: Tam bir vahşet

Fenerbahçe yöneticilerinden saldırıya tepki: Tam bir vahşet
Fenerbahçe yöneticilerinden saldırıya tepki: Tam bir vahşet
Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı sırasında otobüste bulunan Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu saldırıyla ilgili konuştu. Ekşioğlu, "Söyleyecek hiçbir şey yok bu vahşet" dedi.

RADİKAL- Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırı sırasında otobüste bulunan Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu saldırıyla ilgili konuştu. Ekşioğlu, "Söyleyecek hiçbir şey yok bu vahşet" dedi.Ekşioğlu, "Söyleyecek hiçbir şey yok bu vahşet" dedi. Ekşioğlu Fenerbahçe TV'ye şunları söyledi: "Öncelikle dualarımız şoförle Allah korudu hepimizi. Sözyleyecek hiçbişey yok bu vahşet. Bunu körükleyenler utansın. Söylenecek bişey yok bu bir vahşet. Silahtan bahsediyoruz, candan bahsediyoruz. Öncelikle yaralı şoför arkadaşımıza acil şifalar diliyorum."

 

'YAKINDA BOMBA ATACAKLAR'

Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu da  Rize'den Trabzon'a dönerken, yaşadıkları silahlı saldırı sonrasında açıklamalarda bulundu.
Mahmut Uslu yaşananlara tepki göstererek, "Söylenecek bir şey yok. Kimse bu işleri tahrik eden, 3 Temmuz'dan beri olayı bu noktaya getirenler hesap vermeli. Biz ne yapmışız? Ne yapmış bu çocuklar. Yakında bomba atacaklar" dedi.

Açıklamalarına devam eden Uslu, "Daha önce tarlalardan gidiyorduk, öyle mi yapmamız lazım? Biz buraya spor için geliyoruz, misafire böyle yapılır mı? Yerlere bakın kan revan içerisinde. Bizleri kimse sindiremez. Bunu herkes biliyor. Evimize gidiyoruz, neyin intikamını alıyorlar? Medyanın artık kendine çeki düzen vermesi gerekiyor. Sadece idarecilere konuşarak düzelmez. 'Olay bitmiştir' deniyor, hala 'Kupayı alacağız, öyle yapacağız, böyle yapacağız' deniyor. Bundan sonra efendilik bizden gider. Herkes konuşarak bu hale geldi olay" diye konuştu.Emniyet görevlileriyle tartışan Mahmut Uslu, "Güvenlik önlemini alacaksınız. Türkiye zor günlerden geçiyor. Biz sustuk, artık susmayız" dedi.

"BU ŞOFÖRÜ ÖLDÜRMEYE YÖNELİK HAREKET"

Oldukça sinirli olan Mahmut Uslu, "Galatasaray eski başkanı olmak üzere kimseye cevap vermedik. Türkiye zor günler geçiriyor. Bu olay çok önemli. Bu şöförü öldürmeye yönelik hareket. Bu otobüs viyadükten geçiyor, şöför ölsün, futbolcular parçalansın isteniyor. 5 km önce, 'Bundan sonrası tehlikeli' dedim. Olanları gördük. Emniyet bunu bilmiyor mu? Kupa maçında adım başı polis vardı, şimdi neden yok? Sayın Başbakan da bu işlere bakıyordur heralde. Bu işleri siyasete sokmayız, biz spor yapmaya çalışıyoruz. Artık emniyetin, vilayetin dikkat etmesi gerekiyor" diye konuştu.Sarı-lacivertli yönetici İlhan Ekşioğlu, "Bu bir vahşet. Şöförümüz için dua ediyoruz. Bunu kaşıyanlar utansın. Bu artık son nokta. Taşı geçtik, artık silah var. Söylenecek hiçbir şey" dedi.