Fenerbahçe yönetimi kararını verdi

Fenerbahçe yönetimi kararını verdi
Fenerbahçe yönetimi kararını verdi
Silahlı saldırı sonrası "Failler bulunana kadar sahaya çıkmama" kararı alan sarı-lacivertli yönetim, Perşembe günü Mersin İdmanyurdu ile oynanması gereken Türkiye Kupası çeyrek final rövanşı öncesi Divan Kurulu'nun fikrini alacak.

RADİKAL - Geçtiğimiz Cumartesi günü Rize deplasmanı dönüşü futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırı sonrası "Olay aydınlanana ve failler bulunana kadar sahaya çıkmayacağız" resti çeken Fenerbahçe 'de hareketli saatler yaşanıyor.

Diego Ribas'ta son dakika!

Skorer.com'un haberine göre; Ziraat Türkiye Kupası çeyrak final rövanşında Mersin İdmanyurdu ile Perşembe günü karşılaşacak olan sarı-lacivertlilerde Aziz Yıldırım başkanlığındaki yönetim, Divan Kurulu üyelerinin konu ile ilgili fikrine danışma kararı aldı. Divan ile yapılacak toplantının ardından Fenerbahçe'nin nasıl bir yol izleyeceği netleşecek.

Silahlı saldırının ardından iki zanlı gözaltına alınmış, olayın yaşandığı yere yakın bir bölgede bulunan tüfekteki parmak izinin uyuşmaması üzerine zanlılar serbest bırakılmıştı.

Aziz Yıldırım geç kaldı!