Fenerbahçe Yönetimi'nden Aziz Yıldırım'a destek

Fenerbahçe Yönetimi'nden Aziz Yıldırım'a destek
Fenerbahçe Yönetimi'nden Aziz Yıldırım'a destek
Fenerbahçe Yönetim Kurulu: Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurluu olarak, Aziz Yıldırım liderliğinde kurulduğu iddia edilen suç örgütünün birer üyesi olmaktan onur duyuyoruz.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'a örgüt ve şike suçlarından verilen hapis cezalarını Yargıtay'ın onamasıyla ilgili açıklama yaptı.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun yazılı açıklamasında şöyle denildi:

"Bağımsız yargı tarafından verilen sözde örgüt ve sözde şike kararları, tüm kamuoyu ile birlikte yönetim kurulumuza ulaşmıştır. Bizler, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak, Aziz Yıldırım liderliğinde kurulduğu iddia edilen suç örgütünün birer üyesi olmaktan onur duyduğumuzu, Başkanımız ve Fenerbahçe'ye yönelik söz konusu hukuk dışı karar ve uygulamaları tanımadığımızı ve tanımayacağımızı, yıkılmaz taraftarımızla, kongre üyelerimizle, büyük Fenerbahçe ailesi ile birlikte haklı mücadelemize aynı kararlılıkla devam edeceğimizi bildirir, bizleri hesaba katmadan Fenerbahçemize ve başkanımıza dokunmak isteyenlerin, bir kez daha düşünmelerini ve hiçbir karar ve makamın büyük Fenerbahçe taraftarı ve büyük başkanımızdan kaynaklanan duruş ve kararlılığımızın önüne geçemeyeceğini kamuoyuna deklare ederiz." (DHA)