Fenerbahçe'de 4 suçlu ortaya çıktı!

Fenerbahçe'de 4 suçlu ortaya çıktı!
Fenerbahçe'de 4 suçlu ortaya çıktı!
Fenrbahçe'de teknik patron İsmail Kartal'ın, 2-0'lık Akhisar Belediyespor yenilgisinin faturasını hangi öğrencilerine kestiği belli oldu.

Sarı-lacivertli futbolcuların pas haritalarını çıkaran Sabah Gazetesi, İsmail Kartal'ın "Pas oyunu oynamalarını istedim ancak uzun topları tercih ettiler" diyerek faturayı hangi öğrencilerine kestiğini verilerle ortaya koydu.

Fenerbahçe'de kriz! İtiraflar...


1- Yanlış paslar Dirk Kuyt'ı bitirdi
F.Bahçe'de 72.dakikada kenara gelen Kuyt'ın oyundan alınmasının tek sebebi istenildiği gibi paslar yapmamasıydı. Üç maçtır formsuz olan Hollandalı oyuncu, devamlı uzun pas denemesinde bulunurken topu 7 kere yanlış adrese gönderdi ve teknik direktör İsmail Kartal'ı çıldırtan isimlerin başında geldi.

2-Caner Erkin uzağı göremedi Kartal'ın taktik kurgusuna uymayan bir diğer bek oyuncusu da Caner Erkin idi. Bir süredir kırık parmağıyla mücadele ettiği için verimsiz bir portre çizen Caner uzun pas deneyen 4 oyuncudan biriydi. Milli yıldız Akhisar karşısında orta yapmaktan çok uzun pasları denedi ancak bunların birçoğunda başarılı olamadı.

3-Bekir aksadı, gole sebep oldu
Çok sık pas yapmayan, yaptığı pasları uzun düşünen Bekir İrtegün de Fenerbahçe adına Akhisar Belediyespor maçının verimsiz isimlerinden birisiydi. Geçen haftanın en iyilerinden olan Bekir, Gekas'ın ikinci golünde de Yunan oyuncuyu marke edemeyerek savunma kurgusunda gedik açılmasına sebep oldu.

4- O nasıl pas Gökhan Gönül !
Maç sonrası uzun bir açıklama ile takımda isim vermeden arkadaşlarına yüklenen Gökhan Gönül de, hocanın istediğini yapamayan isimlerdendi. Başkalarına karşı serzenişte bulunan sağ bek 6.dakikada öyle bir pas verdi ki, adeta şut çekercesine 35 metre ileride olan arkadaşını görmeye çalıştı ama uzun pasları hep hatalıydı.

Mehmet Topuz'da kısmi yırtık!