Fenerbahçe'de Bruno Alves paniği!

Fenerbahçe'de Bruno Alves paniği!
Fenerbahçe'de Bruno Alves paniği!
Omzunun üzerine düşen Bruno Alves antrenmanı yarıda bıraktı. Alves'in en az iki hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı

Fenerbahçe , Pazartesi günü deplasmanda Elazığspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.Tesislere gelen Başkan Aziz Yıldırım, teknik heyet ve oyuncularla bir süre sohbet ettikten sonra, antrenmanın bir bölümünü izledi. AntremandaBir pozisyon sonrasında omzunun üzerine düşen başarılı savunma oyuncusu Bruno Alves sakatlandı. Ulus LİV Hospital'de çekilen MR sonrası, Takım Doktoru Doç. Dr. Burak Kundarıcıoğlu yaptığı açıklamada, "Alves'in omzunda acromioclavikuler eklemde seperasyon tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavisine başlandı" ifadelerini kullandı. Bruno Alves'in omuzundaki bu sakatlığın 2 haftadan önce iyileşmeyeceği öğrenildi.

SELÇUK ŞAHİN VE MEHMET TOPAL STOPER OYNAYABİLİR
Bu sakatlık sonrasında Sivasspor karşılaşmasında kırmızı kart gören ve 2 maç ceza alan Egemen Korkmaz'ın da yokluğu teknik direktör Ersun Yanal'ı sıkıntıya soktu. Elazığ deplasmanına götürülmeyecek olan Portekizli savunmacının yerine Bekir ile Serdar'ın forma giymesi beklenirken, diğer alternatif ise Kadlec...Kadlec'in de formsuz ve sakatlıktan yeni çıkmış olması, Yanal'ı Selçuk Şahin veya Mehmet Topal'dan birini stoper oynatmaya zorlayabilir

Fenerbahçe'ye üç müjde birden


Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren çalışma basına kapalı gerçekleştirildi.Antrenman öncesinde kaptan Emre Belözoğlu oğlu Ömer Akif ile sahada vakit geçirdi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda aktif dinlenmeye yönelik çalışmalar gerçekleştirildi. Bir grup 5'e 2 top kapma pas çalışması yaparken, diğer grup ise ayak tenisi maçı yaptı. Oyuncular antrenmanı bireysel çalışmalarla tamamladı.

GÖKHAN İLE HOLMEN TAKIMLA ÇALIŞTI

Gökhan Gönül ile Samuel Holmen antrenmanın tamamında takımla çalışırken, Moussa Sow, Pierre Webo ve Serdar Kesimal ise özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.Sol ayak serçe parmağında darbeye bağlı morarma olan Michal Kadlec tedbir amaçlı antrenmanda yer almadı. 

Fenerbahçe Elazığspor maçının hazırlıklarını pazar günü Can Bartu Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Kafile saat 10.30'da başlayacak antrenmanın ardından özel uçakla Elazığ'a hareket edecek. (DHA)

Fenerbahçe'de sakatların durumu