Fenerbahçe'de derbi sonrası 2 sakat

Fenerbahçe'de derbi sonrası 2 sakat
Fenerbahçe'de derbi sonrası 2 sakat
Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başlayen Fenerbahçe, 2-0 kazandığı Beşiktaş derbisinde iki sakat verdi.

Teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. Beşiktaş maçına ilk 11'de başlayan futbolcular, rejenerasyon çalışmalarıyla idmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmana 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti. Hücum defans organizasyonlarının ardından antrenman çift kale maçla noktalandı.

Sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül ve Emre Belözoğlu antrenmanda yer almadı. Egemen Korkmaz, Serdar Kesimal ve Hakan Cinemre, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

SAKATLIKLAR HAKKINDA AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulüp Doktoru Doç Dr Burak Kunduracıoğlu, sakatlığı bulunan oyuncular Gökhan Gönül ve Emre Belözoğlu hakkında şu açıklamaları yaptı:
"Beşiktaş maçında sağ arka üst baldırında ağrı hisseden Gökhan Gönül'ün Göztepe Medikal Park Hastanesi'nde yapılan muayene ve tetkiklerinde adalede kanama tespit edildi. Emre Belezoğlu'nun Göztepe Medikal Park Hastanesi'nde yapılan muayene ve tetkiklerinde de sol üst adalesinde kısmi yırtık, kanama ve ödem tespit edildi. Her iki oyuncunun da tedavilerine başlanıldı."