Fenerbahçe'de Diego Ribas krizi mi var?

Fenerbahçe'de Diego Ribas krizi mi var?
Fenerbahçe'de Diego Ribas krizi mi var?
Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın Diego ile kriz yaşandığı iddia edildi. Fenerbahçe'den Açıklama geldi: Yalan...

RADİKAL - Sakatlığını atlattıktan sonra geçtiğimiz hafta sonu oynanan Beşiktaş derbisinden sonradan oyuna giren Diego Ribas, dün gece İskoçya’da yine kulübede oturacağını öğrenince sinirlendiği iddia edildi. Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre olay şöyle gelişti:

Yedek kalmayı sindiremeyen Brezilyalı orta saha, “Sizinle konuşmak istiyorum” diyerek soluğu Pereira’nın yanında aldı. İçindeki döken futbolcu, hocasına “Sakatlığım tamamen geçti. Ağrım yok. Kendimi hazır hissediyorum, neden 11’de değilim” dedi. Öğrencisinin bu çıkışına şaşıran Pereira, "Rakip ofansif oynayacak. Orta sahayı kalabalık tutmamız lazım. Bunun için defansif özelliği yüksek arkadaşlarını 11’e aldım. Seni skora göre ikinci yarıda almayı planlıyorum. Bu takımda herkes yedek kalabilir, buna alışman lazım” karşılığını verdi. Bunun üzerine Diego, “Ama ben ne zaman oynasam faydalı oluyorum” diyerek, sitem dolu sözlerle hocasına duygularını ifade etti.

FENERBAHÇE 'DEN YALANLAMA

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla bu haberi yalanladı. Fenerbahçe'nin açıklaması şöyle: "Bugün tarihli Sabah, Fotomaç, Takvim, Star ve Vatan Gazeteleri’nde futbolcumuz Diego Ribas hakkında, haber kisvesi adı altında masabaşında ürettikleri, gerçekle ilgisi olmayan,  okuyucuları aldatan, habercilik anlayışından uzak, açıklamalar iddia edilmiştir. TÜM BU HABERLER YALANDIR.

Söz konusu gazetelerin, çirkin hayal ürünü sözlerle takımımız üzerinde algı oluşturmaya çalışan yalan haberlerini bir kez daha esefle kınadığımızı kamuoyuna duyururuz."