Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu sürprizi!

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu sürprizi!
Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu sürprizi!
Fenerbahçe'deki Pereira-Van Persie gerginliği ve sezon başından bu yana sergilenen kötü futbol, Sportif Direktör Giuliano Terraneo'nun koltuğunu tehlikeye soktu. İtalyan futbol adamının yerine birini arayan sarı-lacivertlilerin listesindeki Emre Belözoğlu da bulunduğu iddia edildi.

Sarı-lacivertlilerde Sportif Direktör Giuliano Terraneo giderse, Samandıra’da onun konumunda kim olacak? Herkesin merakla sorduğu bu sorunun yanıtı: Fenerbahçe , Kuyt’ını arıyor. Yöneticilerin rol modeli Kuyt olacak. Yönetim, Kuyt tarzında birini Can Bartu Tesisleri'ne getirip takımın tüm sorunları ile ilgilenecek bir isme futbolcuları emanet etmek istiyorlar.

Vitor Pereira isyan etti!

Feyenoord’da futbol yaşamını sürdüren Hollandalı futbolcu için bu göreve gelmek pek mümkün gözükmüyor. Ancak onun gibi pozitif, profesyonel ve takımın her sorununa koşturacak bir isim Samandıra'da görev alacak.

Fenerbahçe yönetimi tarafından sözleşmesi yenilenmediği için Medipol Başakşehir'e transfer olan Emre Belözoğlu bu görev için düşünülen isimler arasında yer alıyor.

Aziz Yıldırım: İçişlerimize karışmayın!