Fenerbahçe'de Erman Okerman dönemi

Fenerbahçe'de Erman Okerman dönemi
Fenerbahçe'de Erman Okerman dönemi
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'e erken veda etmesi ve ligdeki play-off serisinde Abdullah Gül Üniversitesi karşısında 2-0 geriye düşülmesi sonrası Jacek Winnicki'yi gönderen yönetim, Erman Okerman'ı göreve getirdi.

RADİKAL - Sarı-lacivertli kulüp, kadın basketbol takımı başantrenörü Jacek Winnicki ile yolların ayrıldığını açıklarken, Polonyalı koçun yerine yardımcı antrenör Erman Okerman'ın göreve getirildiğini duyurdu.

Fenerbahçe , play-off yarı final serisinde bu akşam Abdullah Gül Üniversitesi ile yapacağı serinin 3. maçına Erman Okerman yönetiminde çıkacak.

Sarı-lacivertli takım, Winnicki'nin yönetiminde FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'e kalmasına rağmen Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da gerçekleştirilen organizasyonda iki maçını da yitirerek 4. oldu. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin normal sezonunu 3. sırada bitiren Fenerbahçe, play-off yarı final serisinin ilk iki maçında ise Abdullah Gül Üniversitesi'ne mağlup olarak 2-0 geriye düştü.