Fenerbahçe'de flaş Emre Belözoğlu kararı

Fenerbahçe'de flaş Emre Belözoğlu kararı
Fenerbahçe'de flaş Emre Belözoğlu kararı
Fenerbahçe yönetimi, sözleşmesi sezon sonunda ayında bitecek 6 oyuncunun en az 5'iyle yeniden anlaşma sağlayacak.

Bir yandan şampiyonluk yarışında yoluna devam eden Fenerbahçe , diğer yandan gelecek sezonun planlarını yapıyor. Gelecek sezondan itibaren devreye girecek olan yeni yabancı kuralına rağmen sarı-lacivertlilerin eldeki tecrübeli yerlilerle sözleşme uzatacağı belirtildi.

Fenerbahçe'de Caner Erkin depremi!

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; kaptan Emre Belözoğlu ile sözlü olarak kontrat görüşmesi yapıldı ve prensip anlaşmasına varıldı. Diğer oyunculardan Mert Günok, Egemen Korkmaz ve Bekir İrtegün'e de sözleşme uzatma teklifi gideceği, anlaşma sağlanması halinde imzaların atılacağı belirtildi.

İKİ FUTBOLCUDA SORU İŞARETİ VAR!

Soru işareti olan iki isim Selçuk Şahin ve Pierre Webo. Yönetimin, 34 yaşındaki Selçuk Şahin ile 1 yıl daha devam etmeye sıcak baktığı ancak bu konuda şu an için kesin bir karar verilmediği ifade edildi. Webo, takımda kalma ihtimali en düşük isim olarak gözükse de son haftalardaki performansıyla Kamerunlu futbolcunun da şansı arttı. Yönetim Webo ile ilgili kararını sezon sonunda verecek.

YÜZDE 30-40 İNDİRİME GİDİLECEK

Yönetim, sözleşme görüşmelerinde futbolculardan ciddi anlamda indirim isteyecek. Mali kriterler nedeniyle sözleşme teklif edilen isimlere şu an kazandıklarının yüzde 30-40 altında rakamlar önerileceği belirtiliyor. Sözleşmesi biten isimlerden sadece Mert Günok'un kazancını yükseltebileceği, diğer isimlerin gelecek sezondan itibaren daha az kazanacağı ifade ediliyor.

Aziz Yıldırım'a 301 soruşturması!