Fenerbahçe'de Galatasaray zirvesi

Fenerbahçe'de Galatasaray zirvesi
Fenerbahçe'de Galatasaray zirvesi
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, teknik direktör Ersun Yanal, kaptanlar Emre Belözoğlu, Volkan, Mehmet Topuz, Dirk Kuyt bu akşam Çengelköy'de Sütiş'te bir araya geldiler.

İSTANBUL - Sarı lacivertlilerin antrenmanının hemen ardından tesislerden ayrılan sarı lacivertlilerin önemli isimleri Çengelköy’de Galatasaray karşılaşması öncesi bir zirve gerçekleştirdiler. Neşeli bir sohbet eşliğinde geçen organizasyonda Başkan Aziz Yıldırım futbolculara Galatasaray karşılaşması öncesi moral verdi.

KİMSEYE HABER VERMEDİLER
Sarı lacivertliler bu organizasyonu kimseye haber vermeden gerçekleştirdiler. Bu çok özel zirvede takımın önde gelen isimleri ve Ersun Yanal’dan başka kimseyi davet etmeyen Başkan Aziz Yıldırım, şampiyonluk rehavetine girmeden Galatasaray’ı yenmeleri gerektiğini ve tüm takımın bu özenle derbiye hazırlanmasını istedi. Sarı lacivertlilerin Başkanın yemekte çok neşeli olması dikkatlerden kaçmadı...

EN DİP MASAYA OTURDULAR Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ersun Yanal ve futbolcular mekanın en dip masasına otururken koyu bir sohbet gerçekleştirdiler. Emre Belözoğlu da takım adına başkanın yanında yer alırken yabancı futbolculardan sadece Dirk Kuyt oradaydı. Bu özel derbi zirvesi Galatasaray maçı öncesi bakalım sarı lacivertlilere olumlu bir şekilde yansıyacak mı? (hürriyet)