Fenerbahçe'de hasar büyük!

Fenerbahçe'de hasar büyük!
Fenerbahçe'de hasar büyük!
Derbiye Bekir'den yoksun çıkacak Fenerbahçe'de, Konyaspor maçı birçok futbolcuyu zorladı. Gökhan, Volkan ve Topal acılar içinde oynadı, Alper ise 90 dakikayı tamamlayamadı.

Akhisar Belediyespor yenilgisinin ardından taraftarı önünde kazanmayı hedefleyen Fenerbahçe , bir kişi eksik oynadığı maçta zafere ulaştı ama hasar büyüktü...

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bekir İrtegün gördüğü kırmızı kartla 6. haftada oynanacak Galatasaray derbisinde cezalı durumü düşerken, birçok yıldız isim de sarfettikleri ekstra efor nedeniyle ağrılar içinde karşılaşmayı tamamladı.

Kaleci Volkan Demirel yaptığı kritik kurtarışların ardından belindeki ağrılar nedeniyle zorlanırken, Alper Potuk ise karşılaşmayı tamamlayamadı. Genç oyuncu, yerini son dakikalarda Hasan Ali Kaldırım’a bırakmak zorunda kaldı.

Günün iki başarılı ismi Gökhan Gönül ile Mehmet Topal ise bölgelerindeki kritik oyuncular olmaları nedeniyle 90 dakikayı ağrılar içinde noktaladı. Bu iki futbolcu da, bitiş düdüğünün ardından kendilerine sahanın ortasına bıraktı.