Fenerbahçe'de Jürgen Klopp operasyonu!

Fenerbahçe'de Jürgen Klopp operasyonu!
Fenerbahçe'de Jürgen Klopp operasyonu!
Borussia Dortmund'un cumartesi günü Wolfsburg ile oynadığı maç sonrası özel uçakla İstanbul'a gelen Jürgen Klopp'un, transfer görüşmesi için Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası Tesisleri'ne götürüldüğü iddia edildi.

Fenerbahçe 'nin, şampiyonluk için Mersin'de ter döktüğü dakikalarda ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü: Jürgen Klopp Fenerbahçe için İstanbul 'a geldi.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; sezon sonu Borussia Dortmund'dan ayrılacağını açıklayan Alman teknik adamın, cumartesi gecesi İstanbul'a geldiği, buradan Fenerbahçe'nin Düzce'deki Topuk Yaylası Tesisleri'ne geçtiği ileri sürüldü.

Fenerbahçe'yi çıldırtan manşet!

EŞİ ULLA VE MENAJERİ İLE GELDİ

Dortmund'un Cumartesi günü Wolfsburg'a deplasmanda 2-1 yenildiği karşılaşma sonrası operasyon başladı. Jürgen Klopp, eşi Ulla ve menajeri Marc Kosicke özel bir uçakla İstanbul'a getirildi. Büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen operasyon kapsamında, Klopp ve yanındakiler İstanbul'a iner inmez Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'ne götürüldü.

'AZİZ YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜ' İDDİASI

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Final Four 3.'lük maçını izlemeden Madrid'den dönmesi ve futbol takımını desteklemek için Mersin'e gitmemesi iddiaları güçlendirdi. Yıldırım'ın yarına kadar Topuk Yaylası Tesisleri'nde kalacağı öne sürülen Klopp ile pazarlık masasına oturduğu gelen haberler arasında.

'Cüneyt Çakır resmen taraf tuttu'