Fenerbahçe'de neşeli idman

Fenerbahçe'de neşeli idman
Fenerbahçe'de neşeli idman
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 'Eğlenmeden öğrenilmez' prensibiyle hareket ediyor.

İSTANBUL (AA) - Fenerbahçe , 2013-2014 futbol sezonunun hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanın 1 saatlik bölümü basın mensuplarına açık tutuldu.

Geçen sezonun ardından ülke milli takımlarına gittikleri için yeni sezon hazırlıklarına 11 Temmuz Perşembe gününden itibaren katılacak Dirk Kuyt, Raul Meireles, Moussa Sow, Bruno Alves, 20 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nda bulunan Salih Uçan, 19 Yaş Altı Milli Futbol Takımı ile 17. Akdeniz Oyunları'nda mücadele eden Recep Niyaz'ın yanı sıra tedavisi süren Gökhan Gönül antrenmanda yer almadı.

Emre'den Yanal ve ceza yorumu


Eğlenmeden öğrenilmez...

Yanal, antrenmanda futbolcularına, koşu ve ısınmanın ardından tempolu ve neşeli geçen çalışmalar yaptırdı. 'Eğlenmeden öğrenilmez' prensibiyle hareket eden Yanal takımına, içerisinde dayanıklılık, kuvvet, sürat ve yardımlaşma unsurlarını içeren futbolcuların da keyif aldığı gözlenen bir program uyguluyor. İstenileni yapamayan futboluların küçük cezalarla karşı karşıya kaldığı çalışmada, neşeli görüntüler ortaya çıkıyor.

Berkaycan Değirmencioğlu antrenmana çıktı

Fenerbahçe'nin 5 yıllık sözleşme imzaladığı genç futbolcusu Berkaycan Değirmencioğlu takımla antrenmana çıktı.

Tesislere dün akşam yerleşen genç futbolcu, yeni sezon hazırlıkları için takıma dahil oldu.

Sağlık kontrolleri 6 Temmuz'da

Fenerbahçeli futbolculara, yeni sezon öncesi sağlık kontrolleri 6 Temmuz Cumartesi günü yapılacak. Yanal yönetiminde yeni sezon hazırlıklarına antrenmanlar yaparak başlayan sarı-lacivertli ekip, 5 günlük bir çalışmanın ardından sağlık kontrollerine girecek.

Takım, 8 Temmuz Pazartesi günü de kamp için Topuk Yaylası'ndaki tesislere gidecek.

"Robotic Eye" devrede

Sarı-lacivertli futbolcuların antrenman performansı "Robotic Eye" kamera sistemiyle takip ediliyor. Aydınlatma direğine takılan kameralı sistemle, antrenman sırasında saha içi kuşbakışı olarak kaydediliyor. Futbolcuların pas ve pozisyon hatalarını takip etmek için kurulan sistemin Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda da kurulacağı ifade edildi.

Aziz Yıldırım'a bir şok daha

"Galatasaraylılar öyle bir şey yapmaz"

Berkay'dan 5 yıllık imza