'Fenerbahçe'de oynarken Galatasaraylı olduğumu gizlemedim'

'Fenerbahçe'de oynarken Galatasaraylı olduğumu gizlemedim'
'Fenerbahçe'de oynarken Galatasaraylı olduğumu gizlemedim'
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe ağlarına gönderdiği kafa golüyle Galatasaray'a bir puan kazandıran Olcan Adın, Fenerbahçe altyapısından yetiştiğini fakat gol sevincinin normal olduğunu söyledi.

Annesi uzun süredir hasta olduğu için durgun bir görüntü çizen Olcan Adın, derbinin ardından hemen hastaneye koştuğunu belirterek, "Attığım golü anneme hediye ediyorum. Zor günler geçiriyoruz. Fakat başta kaptanımız Selçuk İnan olmak üzere tüm takım arkadaşların hep yanımda oldu. Onlara çok teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; attığı golün ardından dikkat çeken sevinciyle ilgili de konuşan sarı-kırmızılı oyuncu, " Fenerbahçe 'de oynamış olabilirim ancak şu anda adaletin olduğu yerdeyim. Gol sevincim de normal" dedi.

Başarılı futbolcu, Fenerbahçe'de oynadığı dönemde bile Galatasaraylı olduğunu gizlemediğini söyledi.   

"SNEIJDER'İN ORTASI ONLARI ŞAŞIRTTI"

Vitor Pereira'nın bile büyük tepkisini çeken kafa golü sırasında neler yaşandığını anlatan Olcan Adın, "Benden çok uzun iki rakibimin arasında pozisyon almıştım. Ama Sneijder'in ortası çok iyi kavis alınca defans şaşırdı. Ben de çok iyi zamanlamayla kafayı vurdum. Güzel bir gol olduğunu düşünüyorum. Kazanmak isterdim, ama beraberlik de kötü değil" şeklinde konuştu.