Fenerbahçe'de papatya falı

Bu sezon şampiyonluk şansını yitiren Fenerbahçe'de yönetim, gelecek yıl için planladığı radikal değişiklikler yolunda düğmeye bastı. Buna göre, Rüştü, Ümit Özat, Rebrov, Kemal, Serhat, Tuncay, Ali Güneş, Volkan dışındaki tüm futbolcuların gönderilmesi düşünülüyor.
Haber: YUSUF KOBAL / Arşivi

İSTANBUL - Bu sezon şampiyonluk şansını yitiren Fenerbahçe'de yönetim, gelecek yıl için planladığı radikal değişiklikler yolunda düğmeye bastı. Buna göre, Rüştü, Ümit Özat, Rebrov, Kemal, Serhat, Tuncay, Ali Güneş, Volkan dışındaki tüm futbolcuların gönderilmesi düşünülüyor. Ayrıca sezon sonunda, takımın başına yeni bir teknik direktör getirilecek.
Aziz Yıldırım yönetiminin kısa süre içinde olağanüstü kongre kararı alması bekleniyor. Son günlerde eleştiri okları kendisine çevrilen Olağanüstü kongrede aday olmayacağı belirtilen Aziz Yıldırım'ın, kulübün muhasebe servisini arayarak hesap dökümü istediği kaydedildi. Teknik sorumlu Oğuz Çetin de, bugün bir basın toplantısı yaparak, görevde kalıp kalmayacağı konusuna açıklık getirecek. Yönetimin kaptanlık konusunda baskı yaptığı Rüştü ise bir kez daha öneriye sıcak bakmadığını söyledi.
Sarı-Lacivertliler iki günlük iznin ardından Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı. Futbolcular Belgrad Ormanı'nda, kros çalışması yaptı. İkinci kaptan Ceyhun sağ dizindeki ağrı nedeniyle çalışmayı yarıda bırakırken, sakatlıkları süren Semih ve Serhat idmanda yer almadı.