Fenerbahçe'de revizyon: 9 yolcu!

Fenerbahçe'de revizyon: 9 yolcu!
Fenerbahçe'de revizyon: 9 yolcu!
Önümüzdeki sezonun kadrosunda Michal Kadlec, Emmanuel Emenike, Mehmet Topuz, Serdar Kesimal, Raul Meireles, Piere Webo, Selçuk Şahin, Samuel Holmen ve Milos Krasic düşünülmüyor. Takımda yeri garanti olanlar ise Gökhan Gönül, Diego Ribas, Moussa Sow ve Bruno Alves.

Bu sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe ’de yaşanan hayal kırıklığı sonrasında sadece teknik ekip değil, futbolcular da hedef tahtasında.

Aziz Yıldırım'dan duygusal konuşma

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; futbol takımının kadrosunda büyük bir revizyona gidileceği ve birçok oyuncuyla yolların ayrılmasının planlandığı konuşuluyor. Özellikle taraftarların, İstanbul Başakşehir maçının ardından en çok tepkiyi gösterdiği iki kaptan Emre Belözoğlu ile kaleci Volkan Demirel’in durumları karışık gözüküyor. Emre için Başakşehir’in pusuda beklediği ve ayrılması halinde bu takımın yolunu tutabileceği konuşuluyor. Volkan’ın da gitmesi halinde tercihini, yurtdışından yana kullanacağı belirtildi.

GÖZLER AZİZ YILDIRIM'DA

İki futbolcuyla ilgili son kararı, Başkan Aziz Yıldırım verecek. Onların yanı sıra Kadlec, Emenike, Mehmet Topuz, Serdar Kesimal, Raul Meireles, Webo, Selçuk Şahin, Bursa’da kiralık olarak forma giyen Holmen’le A2’de forma giyen Milos Krasic önümüzdeki sezonun kadrosunda düşünülmüyor. Kadroda kesin kalacak isimler olarak ise Gökhan Gönül, Brezilyalı Diego Ribas, Moussa Sow ve Bruno Alves’in adları geçiyor.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin Fernandao savaşı


  http://www.radikal.com.tr/136665513666554

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yetmedi mi? - Deli Oğlan

  Sow'unu da al git başkan! Yeter artık, kan değişimi gerek.

  Yıldırım yine eksik iş yapıyor - efeg27

  Listedeki oyuncular tamam ama Diego da eklenmeli Alves de hatta Sow bile... geçen yıl şampiyon olan takıma Diego eklendi ve onunda nerdeyse hiç bir faydası olmadı. Yıldırımın anlayamadığı ve asla da anlamayacağı şey galiba şu; futbol gençlerle oynanıyor ve bizim takım oldukça yaşlı.. Alex tarzı yaşlı futbolcu bir şekilde idare ediyor ama birden fazlası sırıtıyor.

  Caner'i kaçırma... - citizen

  Sol kanat., Caner-Stoch..... Hele Caner'i elden çıkar da o zaman gör kıyameti... Bu sene takımın direkt 1 numara yararlı ismi Caner...Sen görmüyorsan biz görüyoruz başkan...

  Başkan neden kadro tasarlamaya devam ediyor? - generalduncan

  Başkanın görevi futbol takımında kalacak gidecek futbolcuları belirlemek midir? Yoksa teknik direktörün istediği oyuncuları almak ve paralarını zamanında ödemek midir? Aziz Yıldırım'ın bu her şeyi ben bilirim tavırlarından gına geldi. Yapması gereken istifa edip bir daha da aday olmamaktır. Bir de kurduğu kadroya bakınız: Sezon boyu hiç bir şey yapmayan Bruno Alves duruyor, takımda yuhalanmayan tek adam Pierre Webo ve kalitesi bilinen Raul Meireles gidici... Bırak bu işleri artık Aziz. Karışma. Çek git.