Fenerbahçe'de yine Emenike krizi

Fenerbahçe'de yine Emenike krizi
Fenerbahçe'de yine Emenike krizi
Fenerbahçeli Emenike Mersin maçı öncesi yine kriz çıkardı. Sağlık ekibi ise dizindeki sakatlığı bahane eden Emenike'de herhangi bir soruna rastlamadı.

RADİKAL – Erciyes beraberliği ile şampiyonluk yolunda darbe yiyen Fenerbahçe 'de Emenike yine kriz çıkardı. Son idmanda takımla çalışan Emre Belözoğlu Mersin maçı kadrosuna alınırken takımdan ayrı çalışan Emenike'nin ise dizindeki sakatlığını bahane ederek Mersin'e gitmek istemediği öğrenildi.

SADECE GRİP OLDU

Fotomaç gazetesinin haberine göre, sarı-lacivertli ekibin teknik heyeti ise yaptığı tüm incelemelere rağmen Nijeryalı oyuncunun dizinde herhangi bir probleme rastlamadı. Çekilen MR sonuçlarında da golcü oyuncunun dizinde bir problem olmadığı belirtilirken, sadece gribal rahatsızlığının bulunduğu ifade edildi.

GERİ PLANDA KALDI

Emenike 'nin Mersin'e gitmek istememesinin asıl nedeninin ise Webo'nun kadroda yer bulması, kendisinin ise oynatılmaması olarak gösterildi. Rusya 'dan transfer teklifleri almasına rağmen bunun 4 milyon euro 'yu geçmemesi ise şimdilik bu transferin gerçekleşmesini engelliyor.