Fenerbahçe'de Yusuf kadro dışı

Galatasaray yenilgisinden sonra şampiyonluk yarışından hemen hemen tamamen kopan Fenerbahçe'de, teknik patron Oğuz Çetin, Yusuf'u kadro dışı bıraktı.

İSTANBUL - Galatasaray yenilgisinden sonra şampiyonluk yarışından hemen hemen tamamen kopan Fenerbahçe'de, teknik patron Oğuz Çetin, Yusuf'u kadro dışı bıraktı. Yusuf'un, önceki gün yapılan idmanı hocasından izinsiz olarak terk ettiği için bu cezaya çarptırıldığı belirtildi.
Bu arada başkan Aziz Yıldırım, dün FIFA yetkilileri, River Plate yöneticileri ve Ariel Ortega'nın menaceri ile bir araya geldi. Ortega dosyasının masaya yatırıldığı toplantıda, Fenerbahçe Kulübü'nün haklılığı ortaya kondu. FIFA, Sarı-Lacivertli kulübün bu futbolcunun transferi için yaptığı tüm masrafların geri ödenmesi doğrultusunda görüş bildirdi.
Gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak için Almanya'da bulunan futbol şube sorumlusu Saadettin Saran, Bayer Leverkusen kulübü yöneticileri ile Yıldıray Baştürk'ün transferi için görüştü. Milli futbolcunun menaceri de, bu transfere sıcak baktıklarını ifade etti. Bundesliga'da zon günler geçiren Bayer Leverkusen'in küme düşmesi durumunda bu transferin daha ucuza gerçekleşeceği vurgulandı. (Spor Servisi)