Fenerbahçe'den açıklama: Ligler ertelenmeli

Fenerbahçe'den açıklama: Ligler ertelenmeli
Fenerbahçe'den açıklama: Ligler ertelenmeli
Fenerbahçe futbol takımının, Rize deplasmanından dönerken silahlı saldırıya uğramasının ardından kulüp resmi sitesinden yayınlanan açıklamada, "Düşüncemiz bu karanlık eylem aydınlatılana ve Fenerbahçe kamuoyu vicdanı tatmin edilene kadar liglerin ertelenmesinin kaçınılmaz olduğudur" denildi.

RADİKAL – Fenerbahçe Spor Kulübü’nden, futbol takımı kafilesinin Rize deplasmanından dönerken Sürmene’de yaşadığı saldırıyla ilgili olarak bir açıklama geldi. Sabaha karşı yayınlanan açıklamada Fenerbahçe Kulübe liglerin ertelenmesi gerektiğini savundu.

Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamada, "Bu üstü örtülecek basit bir taraftar olayı değil, Fenerbahçe’ye yönelik organize ve tasarlanmış silahlı saldırı ve suikast girişimidir. Bazı odaklarca körüklenen, korunan ve hatta ödüllendirilen Fenerbahçe düşmanlığının geldiği son aşamadır. Artık futbolun sonuna gelinmiş ve kan dökülmüştür. Bu eylemi yapan ve yaptıranların biran evvel bulunarak cezalandırılmaları Fenerbahçe’nin vazgeçilmez hassasiyeti ve önceliğidir. Düşüncemiz bu karanlık eylem aydınlatılana ve Fenerbahçe kamuoyu vicdanı tatmin edilene kadar liglerin ertelenmesinin kaçınılmaz olduğudur" ifadeleri yer aldı.

Sarı lacivertliler, yarın olağanüstü bir yönetim kurulu toplantısı yapacağını da duyurdu.

Bakan Kılıç'tan kritik açıklama: Ligler erteleniyor mu?

Siyaset dünyası birleşti: Alçakça saldırı

Fenerbahçe otobüsüne silahlı saldırı: 1 yaralı

Fenerbahçe yöneticilerinden saldırıya tepki: Tam bir vahşet