Fenerbahçe'den 'adalet' yürüyüşü

Fenerbahçe'den 'adalet' yürüyüşü
Fenerbahçe'den 'adalet' yürüyüşü
Sarı-lacivertli taraftarlar, "Türkiye İçin Adalet, Fenerbahçe İçin Adalet" yürüyüşünde buluştu.

Radikal.com.tr - Fenerbahçeli Avukatlar Derneği tarafından düzenlenen " Türkiye İçin Adalet, Fenerbahçe İçin Adalet" yürüyüşü, Şaşkınbakkal’da başladı.

'Öleceğimi bilsem...'


Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda taraftar derneğinin katıldığı yürüyüş, Kızıltoprak’ta sona erecek.

Yaklaşık 3 saat sürmesi beklenen yürüyüşün ardından maç bileti olan taraftarlar, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 19.00'da başlayacak Kasımpaşa maçına geçecek.

"3 TEMMUZ'DA YAŞATILANLARI UNUTMADIK"

Yürüyüşe katılan 1907 Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Koç, "Hepimiz için tarihi bir gün. 3 Temmuz'da bize yaşatılanları unutmadık. Fenerbahçe, o zamanlar hiç bir savunma yapmadan halkın nezdinde suçlu duruma düşürülmeye çalışıldı. Ancak Fenerbahçe'nin 3 yıl önce söylediğini bugün devletin tepesi bile söylüyor. Doğru çalışan bir hukuk her demokrasiye lazım. Bu insanlar sadece Fenerbahçe için değil Türkiye için yürüyüşe katılıyor. Arzumuz Fenerbahçe ve bu mahkemeler tarafından yargılanan tüm kesimlere yeniden yargılama hakkı verilmesi" dedi.

Ali Koç, "Tarih gerçekleri yazacaktır. Fenerbahçe'ye ö dönem reva görülenler hak değil. Güzel bir gün başladı. İnşallah akşam da böyle devam eder. O dönemde de bazı rakiplerimiz arkamızdaydı. Ancak bu medyaya yansımıyordu. Şimdi herkes destek veriyor. Hepimiz aynı gemideyiz, hepimiz Türk vatandaşıyız. Sahadaki rekabet ayrı bir şey, burada yaşanan ayrı bir şey. İnşallah aklıselim hakim olur" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ve Galatasaray'a şartlı izin


"DİK DUR EĞİLME, BU TARAFTAR SENİNLE"

Statyumdan Şakınbakkal'a inen Aziz Yıldırım, boynunda sarı-lacivertli atkıyla taraftarları selamladı. Fenerbahçeliler, Başkan Yıldırım'a, 'Dik dur eğilme, bu taraftar seninle" tezahüratıyla destek verdi.

Fenerbahçe'den büyük misilleme!