Fenerbahçe'den Alves'e ret

Fenerbahçe'den Alves'e ret
Fenerbahçe'den Alves'e ret
Teknik heyet, Karabük maçında cezalı duruma düşen Portekizli oyuncunun tatile erken çıkmasına onay vermedi.

Kardemir Karabükspor maçında kart gördüğü için cezalı duruma düşen ve ilk yarının son haftasında oynanacak Kayserispor karşılaşmasında forma giyemeyecek olan Bruno Alves'e teknik heyetten izin çıkmadı.

Fener'in gündüzü karanlık, gecesi aydınlık!


Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Portekizli futbolcunun takımla birlikte antrenmanlara çıkacağı ve ülkesine Kayserispor maçı sonrası gideceği bildirildi.

Yeni doğan çocuğu nedeniyle geçtiğimiz hafta özel izinle ülkesine giden Alves'in bu kez erken tatil vizesi alamadığı öğrenildi. Teknik heyetin Alves'in bu haftayı takımdan ayrı geçirmesi halinde fizik anlamda büyük güç kaybı yaşayacağını, daha sonra toparlamasının da zaman alacağını düşündüğü bildirildi.

Uzun tatil dönüşü açıklarını kapatmak için daha yoğun çalışması gerekecek olan Portekizli oyuncunun sakatlık yaşama olasılığının da böylece artabileceği hesap edildi.

Mevcut sistemde artık bir gün antrenmana çıkılmamasının bile futbolcuda fizik açıdan gerilemeye sebep olduğu ifade edilirken,takımın kilit isimlerinin başını çeken Alves'e bu nedenle " Türkiye 'de kal" denildiği bildirildi.

Karabük'ten F.Bahçe'ye: Gol rekoru...