Fenerbahçe'den Arda Turan'a transfer teklifi!

Fenerbahçe'den Arda Turan'a transfer teklifi!
Fenerbahçe'den Arda Turan'a transfer teklifi!
Fenerbahçe yöneticisi İlhan Ekşioğlu, transfer yasağı devam eden Barcelona'da 6 ay forma giyemeyecek Arda Turan'a kapılarının açık olduğunu söyledi. Sarı-lacivertli kulübün Barcelona'ya Arda'yı kiralamak için resmi teklif götürdüğü de ortaya çıktı.

RADİKAL - Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Arda Turan, ocak ayına kadar Barcelona'da oynayamayacak. Başkanımızın önceki yıllarda yaptığı teklif doğrultusunda kapımız kendisine açıktır" ifadelerini kullandı.   

Arda Turan videosunu dakikada 1000 kişi izliyor

BARCELONA'DA 6 AY SONRA OYNAYABİLECEK

Atletico Madrid'den 34+7 milyon Euro karşılığında Barcelona'ya transfer olan milli futbolcu, yeni takımının transfer yasağı nedeniyle Katalan ekibinde 6 ay boyunca forma giyemeyecek.

İspanyol basını, yıldız oyuncunun, ocak ayına kadar altyapısından yetiştiği Galatasaray 'da veya Barcelona B takımında mücadele edeceğini iddia etmişti. 

Arda Turan: Ne 4 seneydi ama!


BARCELONA'YA RESMİ TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

İlhan Ekşioğlu'nun attığı tweet'in ardından Fenerbahçe'nin İspanyol kulübüne Arda için resmi teklif götürdüğü de ortaya çıktı. Sarı lacivertli kulüp, ocak ayına kadar geçerli olmak üzere Turan’ı kiralamak istediklerini Barcelona Kulübü’ne resmen bildirdi.

İSPANYOL DEVİ SICAK BAKTI

Fenerbahçe’nin bu teklifine Barcelona da sıcak baktı ve sarı-lacivertli kulübe Arda’yı 6 aylığına kiralayabilecekleri iletildi. Bunun üzerine Fenerbahçe, Arda'nın menajeri Ahmet Bulut'la temasa geçerek resmi teklifi iletti. Şimdi Arda’nın yanıtını bekleniyor.