Fenerbahçe'den Arıboğan'a sert tepki

Fenerbahçe'den Arıboğan'a sert tepki
Fenerbahçe'den Arıboğan'a sert tepki
Sarı-lacivertli kulüp, isim vermeden Galatasaray CEO'su Lütfi Arıboğan ile ilgili sert bir açıklama yayınladı.

Fenerbahçe 'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Bir kulübün maaşlı elemanının haddini aşan söylemleri nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.

Güiza dünyayı dolaşıyor


Öncelikle bu şahsa hatırlatmamız gereken husus; her ay başında hesap ekstrelerini kontrol edenlerin, kulüplerin yürekten sözcülüğüne bürünmeye hakkı olmadığı gerçeğidir.

Bu maliyetli tüccarların kulüplerdeki ve spor mecralarındaki varlığı; aldıkları yüksek orandaki maaşların varlığına bağlı iken yüz yıllık camialara ve yönetimlerine dil uzatmaları, hadsizliğin ötesinde açıkça terbiyesizliktir.

Tüm kamuoyundan talebimiz; uluslararası hukuk mücadelemizin sonunda, bu maaşlı Fenerbahçe düşmanlarının tasarrufları ile ilgili yapacağımız belgeli açıklamaları takip etmeleridir.

F.Bahçe forması 'en kötü' anketinde


Kısa bir süre sonra bu konuları mahkemelerde açıklamak zorunda kalacak olanlara tavsiyemiz ise gazete gazete, kanal kanal dolaşarak kamuoyu yaratmalarının nafile olduğunu unutmamalarıdır.

Geçmişlerinde Fenerbahçe ile ilgili karanlık icraatları olanlar, ağız kirliliklerine engel olamayarak toplumda bilgi kirliliğine neden olmaktadırlar. Bu kişiler, bundan böyle protokol gereği sadece kulübümüzün profosyenel çalışanları tarafından cevaplandırılacaklardır.

Bilinmelidir ki Fenerbahçe’nin hafızasını ve nefretini ciddiye almayanlar, bu büyük hatalarının bedelini çok ağır ödeyeceklerdir."

Aziz Yıldırım: Hakaret etmedim