Fenerbahçe'den Arroyo sürprizi!

Fenerbahçe'den Arroyo sürprizi!
Fenerbahçe'den Arroyo sürprizi!
Fenerbahçe Ülker'in, Galatasaray Liv Hospital forması giyen Carlos Arroyo ile görüştüğü iddia edildi. Sarı-kırmızılı kulüpten flaş iddia ile ilgili açıklama geldi.

Erkek basketbol takımında bazı oyuncuların paralarını alamadığı gerekçesiyle antrenmana bile çıkmadığı konuşuluyor. Takım koçu Ergin Ataman, büyük sıkıntı çekmesine karşın sorunu çözmek için çaba sarfediyor.

Galatasaray'da kriz! Erceg idmana çıkmıyor


Sarı-kırmızılı formayı giyen yabancı basketbolcular, 2 Kasım tarihine kadar alacakları ödenmediği takdirde sözleşmeleri gereği serbest kalacaklar. Bu tehlike sarı-kırmızı ekibin oyun kurucu Carlos Arroyo için de geçerli. Oyun kurucu sıkıntısı çeken Fenerbahçe Ülker'in, Porto Rikolu yıldız ile temasa geçtiği ve Galatasaray ile sözleşmesini feshetmesi halinde Arroyo'yu renklerine katacağı ileri sürüldü.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Arroyo hakkında çıkan haberleri yalanladı.

Oyunculara bu bitmeden ödeme yapılacağını açıklayan Özyer, "Dün ve bugün Carlos Arroyo ile ilgili çok telefon ve mesaj geldi. Haberin çıkış noktasına baktığınız zaman yeni fenomenimiz olduğunu öğrendim. Basketboldan sorumlu yeni yönetim kurulu üyemiz Sn.Can Topsakal ile son 4 gündür sürekli toplantılar yapıyoruz. Ödemeler bu hafta bitmeden yapılacak. Yeni bir dönem başlıyor, hepimize hayırlı olsun. Son 4 günde kuvvetli destek aldık. Bize daha önceki dönemde destek veren tüm yöneticilerimize teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Hidayet'ten Fenerbahçe'ye mesaj