"Fenerbahçe'den ayrılmak bana ödül"

"Fenerbahçe'den ayrılmak bana ödül"
"Fenerbahçe'den ayrılmak bana ödül"
Sırp yıldız Milos Krasic'ten şok sözler; Geçen sezon bir miktar paradan vazgeçtim, bu sezon aynı hatayı yapmadım. Artık başka bir takıma gitmek ödül gibi...

Fenerbahçe 'de A2 takımı ile çalışmalarına devam eden Milos Krasic, sarı-lacivertli takımdan neden ayrılamadığını anlattı.

Sırp basınına konuşan tecrübeli futbolcu, La Liga ekiplerinden Elche'ye transferinin gerçekleşmediğini hatırlatarak, "Elche'ye transferim gerçekleşmediyse, benim yapabileceğim bir şey yok. Kulüp son 20 günde transfer yapamadı. Sebebi de, o fair-play mi ne diye çağırdıkları şey. Benim bir pişmanlığım yok. La Liga'da gerçekten oynamak istiyordum" ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu'na sürpriz teklif


ŞAŞIRTAN ' PARA ' SÖZLERİ...

Kayda değer başka kiralık teklifi almadığını belirten tecrübeli oyuncu, ücretinde indirim yapmaya da yanaşmadığını söylerken, "Geçen sezon bir miktar paradan vazgeçtim ve ayrıldım. Bu sezon aynı hatayı yapmadım. Artık başka bir takıma gitmek benim için ödül gibi. Şu anda profesyonelim ve ne deniyorsa onu yapıyorum. İdmana gitmek bana ağır gelmiyor, olması gereken o" diye konuştu.

"SÖZLEŞMEMİN FESHEDİLMESİNİ TALEP EDECEĞİM"

Sarı-lacivertlilerden ara transfer döneminde ayrılmayı umduğunu belirten orta saha, "Kış aylarında kesin olarak ayrılacağım. 30 yaşına geldim. Menajer ile konuşacağım ve sözleşmemin feshedilmesini talep edeceğim. Eğer kabul edilmezse de, futbolda kiralama diye bir şey de var, değil mi?" diyerek sözlerini noktaladı.

Fenerbahçe'nin 2012-2013 sezonu başında 7 milyon Euro bonservis ile Juventus'tan kadrosuna kattığı, geçen sezon Fransız ekibi Bastia'ya kiraladığı ve 2016'ya kadar sözleşmesi bulunan Krasic, sarı-lacivertli takımdan yıllık 2,3 milyon Euro garanti ücret alıyor. (Sporx.com)

Fenerbahçe izdihamı! Biber gazlı imza töreni