Fenerbahçe'den Aysal'a sert cevap

Fenerbahçe'den Aysal'a sert cevap
Fenerbahçe'den Aysal'a sert cevap
Fenerbahçe Kulübü Divan Kurulu Başkanı Günay, Galatasaray Başkanı Aysal'ın, "Bazı kulüpler Galatasaray kompleksiyle yaşıyor" açıklamasına cevap verdi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın, önceki gün yapılan Divan Kurulu Toplantısı'nda "Ba­zı ku­lüp­ler sa­de­ce Ga­la­ta­sa­ray komp­lek­siy­le ya­şı­yor. Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki görüntüler, bize karşı beslenen düşmanlığı göstermiştir. Ca­mi­amız kıs­ka­nı­lan bir ku­lüp ha­li­ne gel­miş­tir" söz­le­riy­le isim ver­me­se de Fenerbahçe 'yi hedef alması dikkati çekti.

Ersun Yanal'ı çıldırttı!


Bugün Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de 106 yıldır böyle bir şey söz konusu değil. Bu­nu söy­le­yen ku­lüp baş­ka­nı han­gi or­tam­da böy­le bir cüm­le kur­ma ihtiyacı­ hissetti? Bence başka mercileri öne çıkararak kulüpteki durumundan dolayı kendisini kurtarma çabası içinde. Da­ha açık­ça­sı ku­lü­bü­ne kar­şı suç­la­rı­nı ört­mek için gündemi değiştiriyor" dedi.

BÖYLE BİR SORUNA İNANMIYORUM

İki camia ara­sın­da böy­le bir so­ru­nun ol­du­ğu­na inan­ma­dı­ğı­nı di­le ge­ti­ren Gü­nay, "Bir başkanın bu söyleviyle Fenerbahçe camiası ve Ga­la­ta­sa­ray ca­mi­ası kar­şı kar­şı­ya gelmez" diye konuştu.

Fenerbahçe'ye kötü haber