Fenerbahçe'den Beşiktaş'a sürpriz teklif

Fenerbahçe'den Beşiktaş'a sürpriz teklif
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a sürpriz teklif
Ersun Yanal'ın ısrarla yerli forvet istemesi üzerine sürpriz bir öneri gündeme geldi. Fenerbahçe, Mustafa Pektemek'e karşılık Cristian Baroni'yi teklif edecek.

Başkan Aziz Yıldırım , "Başka transfer yapmayacağız" derken, teknik direktör Ersun Yanal ısrarla yerli bir forvet istiyor. Daha önce Mevlüt Erdinç’in ismi gündeme gelse de bu transferde ilerleme sağlanamadı. Sarı-lacivertliler alternatif oyuncular için çalışmalara başladı.

Selçuk Şahin: Sanal delikanlı çok


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe 'de bir kez daha Mustafa Pektemek ismi ön plana çıktı. Yönetim, milli futbolcuya karşılık orta saha oyuncusu arayan Beşiktaş ’a Cristian Baroni’yi teklif edecek. Siyah-beyazlılar ile son dönemde sıcak ilişkiler kuran Fenerbahçe Yönetimi, bu transfer için her türlü fedakarlığı yapmaya da hazır. Eğer Beşiktaş bu teklifi geri çevirirse listedeki diğer adaylar Muhammet Demir ve Nadir Çiftçi için girişimler başlayacak.

BİR TAŞLA İKİ KUŞ!

Fenerbahçe eğer Baroni-Mustafa Pektemek takasını gerçekleştirebilirse, bir taşla iki kuş vurmuş olacak. Hem kaliteli yerli bir golcüyle kadro takviye edilmiş olacak hem de yabancı kontenjanında bir yer daha açılacak.

Sarı- lacivertliler son olarak Samuel Holmen’i Başakşehir’e göndermek için bu takımla prensip anlaşmasına varmıştı.

Bursa'da Baroni ve Holmen sesleri