Fenerbahçe'den Beşiktaşlı Gül'e ziyaret

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

ANKARA/İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Çankaya Köşkü'nde basın mensuplarının görüntü almasına izin verilen kabulde başkan Yıldırım, Beşiktaş taraftarı olduğu bilinen Cumhurbaşkanı Gül'e, üzerinde kulübün ilk ambleminin bulunduğu bir tabak, plaket ile tüm futbolcuların imzaladığı 100. yıl ve Roberto Carlos forması hediye etti.
Öte yandan Fenerbahçe'de beklenen görüşme nihayet bu hafta içinde gerçekleşecek. Teknik direktör Zico, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bir araya gelip, sözleşmesi konusunda ve takıma yapılacak takviyeler konusunda fikir alışverişinde bulunacak. Yönetimin Brezilyalı teknik adama, sözleşme uzatma çağrısında bulunması bekleniyor. Ayrıca, Şampiyonlar Ligi, Turkcell Süper Ligi ve Fortis Türkiye Kupası'ndaki hedefler doğrultusunda transfer isteyip, istemediği sorulacak. Bu sezon verim alınamayan Kezman ve Appiah'ın durumları da masaya yatırılacak. (Spor Servisi)