Fenerbahçe'den Cardozo tepkisi

Fenerbahçe'den Cardozo tepkisi
Fenerbahçe'den Cardozo tepkisi
Sarı-lacivertli kulüp, Oscar Cardozo, Kevin Kampl ve Tarık Çamdal'ın transfer edileceği yönünde çıkan haberlere tepki gösterdi.

Fenerbahçe 'nin resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
" Bugün bazı gazetelerde, Profesyonel Futbol Takımımıza devre arası transfer döneminde yapılacağı iddia edilen bir takım transfer iddiaları yer almaktadır.

Ersun Yanal noktayı koydu


Fanatik Gazetesi'nde yer alan haberde, kadromuzda yer alan yabancı sayısı ve habere konu olan mevkiyle ilgili oyuncularımızın yeterliliği ortadayken, Oscar Cardozo ismi üzerinde ısrarla kurgu yapılmasını anlamamakta, sadece sayfalarını doldurmak adına yapılan bu tarz yalan haberleri anlamakta güçlük çekmekteyiz.

Öte yandan, aynı şekilde bir süredir yazılı ve görsel basında ismi geçen RB Salzburg'lu Kevin Kampl ve Eskişehirspor'un oyuncusu Tarık Çamdal ile ilgili, kulübümüzün herhangi bir transfer girişimi bulunmamaktadır.

Yaklaşan transfer dönemi öncesinde kamuoyunun bu tür transfer haberlerine itibar etmemesini ve doğru bilgi edinmek adına transfer gelişmelerini kulübümüzün resmi yayın organlarından takip etmesini rica ederiz.

Saygılarımızla"

F.Bahçe-Beşiktaş biletleri satışta