Fenerbahçe'den dev anlaşma: Parayı 'bulacaklar'

Fenerbahçe'den dev anlaşma: Parayı 'bulacaklar'
Fenerbahçe'den dev anlaşma: Parayı 'bulacaklar'
Fenerbahçe, yurtiçi forma göğüs reklamı için internet arama motoru Yandex ile el sıkıştı. Yaklaşık 4 milyon euroluk anlaşmanın bir detayı var. Fenerbahçeli taraftarlar internette Yandex kullandıkça kulübe artı ödeme yapılacak.

RADİKAL - Sezona müthiş tranfserlerle giriş yapan Fenerbahçe mali kaynak üretiminde de tarihi bir sezon yaşıyor. Şükrü Saracoğlu Stadı'nın isim hakkı ve futbol takımının forma sırt reklamı için Ülker ile el sıkışan Sarı-Lacivertliler Avrupa maçlarındaki forma göğüs reklamı için de Türk Hava Yolları'yla (THY) anlaşmıştı. Şort reklamı için ise Integral Forex firmasıyla söz kesilmişti. Bu anlaşmalara Kanarya bir yenisini daha eklemek üzere.

İMZA ÇOK YAKINDA

Bugün gazetesinden Suat Vilgen'in haberine göre Sarı-Lacivertli kulüp yurtiçindeki forma göğüs reklamı hakları için internette arama motoru hizmeti veren Yandex firmasıyla 1 yıllığına el sıkıştı. Kapsamının yaklaşık 4 milyon euro olduğu öğrenilen ve kısa bir süre sonra resmli imzaların atılması beklenen anlaşmada ilginç bir detay dikkat çekiyor. Buna göre Fenerbahçe taraftarları internette Yandex kullandıkça firma kulübe artı olarak belli miktarda para kazandıracak. Bu maddenin devreye girmesi için taraftarların firmanın Fenerbahçe’ye özel olarak ürettiği internet ürünlerinden edinmesi gerekecek.

F.Bahçe'den Rasim Ozan Kütahyalı hakkında suç duyurusu

 

Fenerbahçe'den Luis Nani'ye özel tişört

Srna: Fenerbahçe bu skordan memnun olmalı

Fenerbahçe Shakhtar maçı için UEFA'ya itiraz etti