Fenerbahçe'den devrim gibi karar

Fenerbahçe'den devrim gibi karar
Fenerbahçe'den devrim gibi karar
Sarı-lacivertlilerde herkes 4. yıldıza motive oldu. Ancak sezon biter bitmez ise takım dağılacak.

Fenerbahçe 'de yaşı ilerleyen futbolcular ile sezon sonunda yolların ayrılacak. Dirk Kuyt ve Emre Belözoğlu şimdiden biletin kesilen isimler olarak dikkati çekiyor.

İsmail Kartal'dan Emenike'ye yasak!

- Hollanda'dan Feyenoord ve İngiltere 'den Southampton'ın istediği Kuyt ile yaşlandığı için sözleşme yenilenmeyecek.

- Futbolundan çok olaylarıyla gündeme gelen ve son olarak milli takım kampında protesto edilen Emre Belözoğlu için ısrarcı olunmayacak.

KALE GÜVENLİ ELLERDE

- Sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek oyunculardan Mert Günok ise takımda tutulmaya çalışılacak. Milli Takım'ın da kalesini koruyan 25 yaşındaki file bekçisi ile sezon bitince masaya oturulacak.

- Egemen Korkmaz da yönetim ve teknik heyetin kalmasını istediği oyuncular arasında yer alıyor.

- Raul Meireles ve Moussa Sow ise gözden düştü. 1'er yıl dana sözleşmeleri bulunan ancak eskisi kadar verimli olmayan bu oyunculara teklif gelmesi durumunda değerlendirilecek.

- Emmanuel Emenike için şartlar zorlanmayacak. Her an yeni bir protesto ile karşılaşma tehlikesi olan Emenike'yi isteyen takımlar ile masaya oturulacak.

- Yaşı ilerleyen isimlerden Pierre Webo için Emenike ve Sow'un durumuna göre karar verilecek. Emenike ve Sow ayrılırsa, Webo ile 1 yıllık daha sözleşme yapılacak.

KRİTİK TARİH 15 HAZİRAN

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) aldığı sınırsız yabancı kurulını göz önünde bulunduran yönetim, önümüzdeki sezon için kadroyu gençleştirecek. Hızlı, dinamik ve oyunu iki yönlü oynayabilen futbolcular için araştırmalar şimdiden yapılıyor. Transfer taarruzu ise 15 Haziran tarihinden itibaren başlatılacak. Uğur DEMİRKIRDI (DHA)

Fenerbahçe'den Van Persie sürprizi

Fenerbahçe'den Lucescu açıklaması