Fenerbahçe'den Fernandao cevabı

Fenerbahçe'den Fernandao cevabı
Fenerbahçe'den Fernandao cevabı
Fenerbahçe Kulübü Genel Menajeri Mahmut Uslu ile temasa geçen Fernandao'nun menajerine, "İstiyorsunuz gelin görüşelim. Ancak Bursaspor maçı sonrasında masaya otururuz" yanıtı verildi.

Sarı-lacivertlilerde yeni sezon çalışmaları sessiz sedasız yapılıyor. Yöneticiler belirlenen isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. Bunlardan biri de Bursaspor’un golcüsü Fernandao...

Yeşil-beyazlı takımda oynayan Fernandao’nun menajeri hatırlanacağı gibi Alex de Souza’dan, Genel Sekreter Mahmut Uslu’nun telefonunu istemişti. Uslu ile temasa geçen Fernandao’nun menajerine, “Madem görüşmek istiyorsunuz buyurun gelin” mesajı verildi. Yıldız futbolcunun İstanbul ’a gelecek olan menajeriyle yapılacak görüşmeler sonrası transferde önemli adımlar atılması bekleniyor.

Fenerbahçeli yöneticiler, nezaketen kendi görüşmek isteyen menajeri geri çevirmediler ancak resmi görüşmenin Bursaspor maçından sonraya bırakılacağı öğrenildi. Bunun için de Fernandao’nun menajerine, “Gelmek isteyene kapımız açık. Gelirsiniz görüşürüz. Ancak Bursaspor ile maçımız var ve bu maç öncesinde transfer görüşmesi yapmak etik değil. Ama Bursa maçından sonra masaya oturulur, konuşulur” cevabı iletildi. (Habertürk)