Fenerbahçe'den PTT 1. Lig'e...

Fenerbahçe'den PTT 1. Lig'e...
Fenerbahçe'den PTT 1. Lig'e...
Yeni sezon öncesi kadroyu büyük ölçüde yenileyen Manisaspor, Fenerbahçe'den 1994 doğumlu Gökhan Sazdağı'nı kadrosuna kattı.

PTT 1. Lig temsilcisi Manisaspor, Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Sazdağı'nı renkerine bağlarken, Ankaragücü'nden kaleci Bayram Olgun ve Mersin İdmanyurdu'nda Nijeryalı forvet oyuncusu Nduka Ozokwo ile prensip anlaşmasına vardı.

Başkan Abdullah Mergen, Kartepe kampına katılan Gökhan Sazdağı'nın takımla çalışmalara başladığı bildirirken, kaleci Bayram'la küçük pürüzler kaldığını, Nduka konusunda ise önemli mesafe katedildiğini söyledi.

Her konuda anlaşma sağlanan Kızılyıldız'ın kaptanı santrfor Nenad Milijas'ın pazartesi ya da salı günü Manisa'ya gelme ihtimali olduğunu dile getiren teknik direktör Tahir Karapınar, "Kulübüyle iki maç oynama konusunda anlaşması bulunan Milijas, bu hafta gelmese bile, en geç 24 ya da 25 Ağustos 'ta mutlaka Manisa'da olacak. Şu anda tek eksiğimiz bir sol bek. Defansın solundaki eksiği de giderirsek, iyi bir takım olacağımızı söyleyebilirim" dedi.