Fenerbahçe'den Soma tişörtü

Fenerbahçe'den Soma tişörtü
Fenerbahçe'den Soma tişörtü
Sarı-lacivertli kulüp, maden faciası yaşanan Soma'ya destek amacıyla özel olarak hazırlanan ve üzerinde 'Soma' yazısı bulunan tişörtleri satışa çıkardı.

İSTANBUL - Fenerbahçe 'den yapılan açıklamada, yaşanan maden faciasının ardından, tüm kazancı kulüp tarafından Somalı çocukların eğitim masraflarının karşılanması için oluşturulan burs havuzuna aktarılmak üzere hazırlanan tişörtlerin satışına başlandığı belirtildi.

UEFA'ya Soma tepkisi!


Ön satışına "www.fenerium.com.tr" internet sitesi üzerinden 24,95 lira fiyatla başlanan tişörtlerin, 22 Mayıs Perşembe gününden itibaren tüm Fenerium mağazalarında da yerini alacağı duyuruldu.

KAYSERİ'DE "SOMA FACİASI" PANKARTLI KARŞILAMA

Spor Toto Süper Lig'in on haftasında oynayacağı maç için Kayseri'ye giden Fenerbahçe, Erkilet Havalimanı'nda "Yüzkarası değil, kömür karası. Onların tek derdi ekmek parası. Başımız sağolsun" pankartıyla karşılandı.

Turist kafilesi gibi Kayseri'ye genç oyuncularından oluşan kadroyla gelen sarı-lacivertliler, ilk kez bir lig maçı için Kayseri'ye müsabaka saatinden 5.5 saat önce geldi. (AA / DHA)

Messi ve Ronaldo'dan Soma mesajı