Fenerbahçe'den taraftarına uyarı

Fenerbahçe'den taraftarına uyarı
Fenerbahçe'den taraftarına uyarı
Sarı-lacivertli kulüp, kötü ve çirkin tezahürattan saha kapatma sınırına geldiklerini belirterek, Antalyaspor maçı öncesi taraftarlarını uyardı.

İSTANBUL (AA) -  Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, kazanılan her zaferde, edinilen her başarıda taraftarlarının payı ve emeğinin çok büyük, çok önemli olduğu vurgulanarak, "Dün açıklanan Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kararlarına göre kulübümüz, Galatasaray maçında yapılan kötü ve çirkin tezahüratlar dolayısıyla 3. kez para cezası aldı ve saha kapatma sınırına geldi" denildi.

Galatasaray'ın rekoru artık Fenerbahçe'nin


Açıklamada taraftarların küfürlü tezahürat konusunda gerekli hassasiyeti göstermeleri gerektiği belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:
"Galatasaray maçında aldığımız 150 bin liralık cezanın yanı sıra kulübümüzün yeni cezalarla karşı karşıya kalmaması ve her şeyden önemlisi şampiyonluğa yürüyen takımımızın, ligin 13. haftasında oynayacağı Beşiktaş maçına, taraftarlarımızın desteğinden yoksun çıkmaması için deplasmanda karşılaşacağımız Medical Park Antalyaspor maçında, küfürlü tezahürat konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini bilgilerinize sunuyoruz."

F.Bahçe'den Fernandes açıklaması